Medewerkers

 

Peter  Otermans

Directeur

Telefoon: 06-52561051

p.otermans@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag-woensdag

 

Anita Wolfs

Intern begeleider

Leerkracht groep 3-4

Telefoon: 043-4091009

a.wolfs@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag-dinsdag-donderdag

 

Henriette Debey

Directieondersteuning

Telefoon: (0031) 0615042593

h.wolfs@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag

 

Wim Gilissen

Leerkracht groep 7-8

Telefoon: 043-3431893

w.gilissen@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag-dinsdag-woensdag-vrijdag

 

Lilian Crousen

Leerkracht groep 5-6

Telefoon: 043-4094526

l.crousen@obs-mesch.nl

Aanwezig op: woensdag-donderdag-vrijdag

 

Marie José van Mook

Leerkracht groep 1-2

Telefoon: : 043-4094549

m.vanmook@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag-dinsdag-woensdag-vrijdag

 

Wilma Caddeo

Leerkracht groep 3-4

Telefoon: 0624945976

w.caddeo@obs-mesch.nl

Aanwezig op: woensdag-donderdag-vrijdag

 

Chantal Dassen

Leerkracht groep 1-2  /  5-6

Telefoon: 043-4092116

c.dassen@obs-mesch.nl

Aanwezig op: maandag-dinsdag-donderdag

 

Zyxcban Wolfs

Leerkracht groep 7-8

Telefoon: 0633224444

z.wolfs@obs-mesch.nl

Aanwezig op: donderdag